W  Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie Konferencja Open Space Technology.      

 

   Więcej o wydarzeniu mówili jego organizatorzy: Marek Chmiel, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Edukacji i Beata Paluszek z Urzędu Miasta Lubaczów. Do uczestnictwa w spotkaniu zostali zaproszeni przede wszystkim młodzi ludzie, ale nie zabrakło też  przedstawicieli różnych środowisk i branż.Konferencję poprowadziła Aleksandra Chodacz, trenerka, superwizorka dramy, facylitatorka Open Space Technology, która na samym początku wyjaśniła zebranym skąd wzięła się metoda Open Space i czym się charakteryzuje.

OdtNastępnie przyszedł czas na tworzenie tematów, wokół których miały toczyć się dyskusje. Wszystkie pomysły zostały spisane na kartkach i umieszczone na tablicy. W taki właśnie sposób została stworzona agenda spotkania.Organizatorami wydarzenia byli: Urząd Miejski w Lubaczowie, Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji przy Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie oraz Młodzieżowa Rada Miasta.

Wydarzenie było elementem projektu „MŁODZI NA START” w ramach zadania „Nawigator-kompleksowy program wspierania rozwoju ekonomii społecznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2

   

 

  

 

 

                

 

                            

Więcej w najnowszym numerze Kresowiaka                   

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.